Drobečková navigace

Úvod > Společenský život > Hlavnovský příměstský tábor

Hlavnovský příměstský tábor

 

Milí rodiče, 

na této stránce najdete potřebné informace k Hlavnovskému příměstskému táboru. 

Tým táborových vedoucích a instruktorů už se na Vás těší:-) 

Základní informace

V roce 2024 Obec Kostelní Hlavno pořádá již 6. ročník oblíbených příměstských táborů. I v letošním roce budou  2 turnusy příměstských táborů - jeden v termínu 22. - 26.7. a druhý v termínu 29.7. - 2.8. Oba termíny jsou plné zábavy, her a samozřejmě i poznávání nových věcí. 

Tábor je určen dětem z Kostelního Hlavna ve věku 5 - 12 let.  Cena je 1200 Kč za dítě a týden. 

Přihlašování bude probíhat od 2.4.2024 až do naplnění kapacity. V případě volné kapacity bude možné přihlásit i děti z okolních obcí. Pro ně bude probíhat přihlašování od 15.5. a cena je 2000 Kč. 

Potřebné dokumenty

prihlaska 2024.docx

leták.jpg

 

vzor bezinfekčnost_2021.docx

Kopie průkazu zdravotní pojišťovny

Časté dotazy

 

Proč potřebuje mít dítě podepsané prohlášení o bezinfekčnosti? - Standartní prohlášení, které bude dítě potřebovat na jakémkoliv jiném táboře. 

Mohou se tábora účastnit i děti z jiných obcí, než z Kostelního Hlavna? - Ano, mohou, ale pouze do naplnění kapacity. Děti z Kostelního Hlavna mají při přihlašování přednost. 

Kde bude tábor probíhat? - Základnou tábora je Komunitní centrum v obci Kostelní Hlavno. Sem budete děti ráno přivádět a odpoledne vyzvedávat (případně pokud v programu dne nebude uvedeno jinak). Komunitní centrum má potřebné zázemí i v případě nepříznivého počasí. Jinak budeme využívat možností v obci - prostor u hasičské zbrojnice, dětské hřiště, fotbalové hřiště, prostor u rozhledny... Zkrátka tak, aby děti strávily co nejvíce času na čerstvém vzduchu a aby se ani na chvíli nenudily. 

Jak je to se stravou? - Dítě vybavte vždy ráno plnou lahví s pitím a dopolední svačinkou. O zbytek se postaráme my. Zajištěn bude pitný režim, ovoce, oběd i odpolední svačinka a za odměnu bude i něco sladkého. 

Pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, neváhejte se zeptat.