Drobečková navigace

Úvod > Společenský život > Hlavnovský příměstský tábor

Logo OPZ barevné.jpg

Hlavnovský příměstský tábor

 reg.č.projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0012783

Milí rodiče, 

na této stránce najdete potřebné informace k Hlavnovskému příměstskému táboru. 

Tým táborových vedoucích a instruktorů už se na Vás těší:-) 

Základní informace

V roce 2022 Obec Kostelní Hlavno pořádá 2 turnusy příměstských táborů. V termínu 1.8.-5.8.2022 se koná tábor s tématikou Harry Potter, v termínu 8.8.-12.8.2022 Ve zdravém těle zdravý duch. Oba termíny jsou plné zábavy, her a samozřejmě i poznávání nových věcí. Obec Kostelní Hlavno získala prostřednictvím Místní akční skupiny Dolní Pojizeří dotaci z prostředků Evropské unie, Operačního programu Zaměstnanost, na konání příměstských táborů v letech 2020 - 2022. Cílovým kritériem dotace je počet podpořených rodičů, proto od Vás budeme potřebovat několik dokumentů. Možná se Vám to zdá jako zbytečné papírování, ale bohužel, bez toho to nejde. Děkujeme za pochopení. 

Potřebné dokumenty

přihláška 2022.docx

smlouva 2022_Harry Potter.docx

smlouva 2022_Zdravý duch.docx

2022 leták příměstský tábor.pdf

Vzor potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce (2).docx

vzor bezinfekčnost_2021.docx

Časté dotazy

Proč je potřeba potvrzení o zaměstnání? - Jednoduše proto, že dle pravidel poskytovatele dotace je třeba doložit, že rodiče dětí, které se účastní tábora, jsou zaměstnaní, OSVČ, případně studují, rekvalifikují se nebo jsou vedeni jako uchazeči o zaměstnání na Úřadu práce. Díky tomu, že jsou děti umístěné na táboře, mohou rodiče chodit do zaměstnání. Po ukončení tábora bude sepsána Monitorovací zpráva, kde se mimo jiné uvádí počet podpořených rodičů, který musíme mít podložený. 

Proč je potřeba mít s obcí uzavřenou smlouvu? - Opět je to podmínkou poskytovatele. Zároveň je to pro nás i pro Vás vyjasnění vztahů - co je psáno, to je dáno. 

Proč potřebuje mít dítě podepsané prohlášení o bezinfekčnosti? - Standartní prohlášení, které bude dítě potřebovat na jakémkoliv jiném táboře. Navíc v době výskytu onemocnění covid-19 se toto prohlášení stává běžnou součástí téměř každé akce. 

Mohou se tábora účastnit i děti z jiných obcí, než z Kostelního Hlavna? - Ano, mohou. Dotace se vztahuje na celou oblast Dolního Pojizeří www.dolni-pojizeri.cz, tábora se tedy mohou zúčastnit i děti z této oblasti. (Bohužel sousední obce Hlavenec či Sudovo Hlavno do této oblasti nespadají, proto se nemohou tábora zúčastnit). 

Kde bude tábor probíhat? - Základnou tábora je Komunitní centrum v obci Kostelní Hlavno. Sem budete děti ráno přivádět a odpoledne vyzvedávat (případně pokud v programu dne nebude uvedeno jinak). Komunitní centrum má potřebné zázemí i v případě nepříznivého počasí. Jinak budeme využívat možností v obci - prostor u hasičské zbrojnice, dětské hřiště, fotbalové hřiště, prostor u rozhledny... Zkrátka tak, aby děti strávily co nejvíce času na čerstvém vzduchu a aby se ani na chvíli nenudily. 

Jak je to se stravou? - Dítě vybavte vždy ráno plnou lahví s pitím a dopolední svačinkou. O zbytek se postaráme my. Zajištěn bude pitný režim, ovoce, oběd i odpolední svačinka a za odměnu bude i něco sladkého. 

Pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, neváhejte se zeptat.